KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 5577321

nr 557 7321

Skulptur

Inuitkonst, sign Silastapik, höjd: 14

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 december 2008
kl 17:19:53